PSU 500W CoolerMaster ThermalMaster TM-500-PSAPI3 20+4Pin, 12cm FAN, Passive PFC

1.790,00 ден.   Спореди

ATX standard 12V v2.2
Power 500W
Efficiency >65%
Type of cable Fixed
Protection systems OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OP...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ATX standard 12V v2.2
Power 500W
Efficiency >65%
Type of cable Fixed
Protection systems OVP (Over Voltage Protection), UVP (Under Voltage Protection), OCP (Over Current Protection), OPP (Over Power (Load) Protection)

Fixed connections
ATX 24pin 24(20+4)pin
ATX 8pin (EPS 12V) 8(4+4)pin
SATA 3
Molex 4pin 2
Other connections 1x Floppy

Cooling
Active
Number fan 1
Dimensions fan 120mm x 120mm
Physical characteristics
Format PS2
Dimensions 150mm x 140mm x 86mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка