PSU 450W Gembird PSU5, Real Power,PFC,Silent,2*Fan

1.850,00 ден.   Спореди

CCC-PSU5

- Power supply 450W ATX/BTX, CE, PFC, LOW NOISE, DUAL FAN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.850,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCC-PSU5

- Power supply 450W ATX/BTX, CE, PFC, LOW NOISE, DUAL FAN

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка