PSU 450W 20+4 Pin

901,00 ден.   Спореди

PSU 450W 20+4 Pin


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 901,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 450W 20+4 Pin

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка