PROXXON-бушалица

5.546,00 ден.   Спореди

За глодање, брусење, полирање, четкање, отстранување рѓа, резбање и сечење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.546,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За глодање, брусење, полирање, четкање, отстранување рѓа, резбање и сечење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка