Proview MAG Model: GML 2457

Proview MAG Model: GML 2457

10.131,00 ден.   Спореди

Proview MAG Model: GML 2457, M5FC24-HL, LED 23.6 M5-F 1A1H, Resolution: 1920x1080, View Angle (H/V): 170/160, Backlight: LED, Color Saturation: 70%, Response Time: 5ms, Aspect Ratio 16:9, Brightness(c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 10.131,00 ден.

пред 6 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Proview MAG Model: GML 2457, M5FC24-HL, LED 23.6 M5-F 1A1H, Resolution: 1920x1080, View Angle (H/V): 170/160, Backlight: LED, Color Saturation: 70%, Response Time: 5ms, Aspect Ratio 16:9, Brightness(cd/m2): 250, Contrast Ratio( typical): 1000:1, Pixel Pitch(H/V): 0.2715x0.2715, Color Depth: 16.7M, D-Sub x1, DVI-D x1, HDMI x1, ULTRA-Slim

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка