Proview MAG Model: GML-2257, M5FC22-HL, LED 21.5 M5-F 1A1H, Resolution: 1920x1080, View Angle (H/V): 170/160, Backlight: LED, Color Saturation: 70%, Response Time: 5ms, Aspect Ratio 16:9, Brightness(cd/m2): 250, Contrast Ratio( typical): 1000:1, Pixe

6.250,00 ден.   Спореди

Proview MAG Model: GML-2257, M5FC22-HL, LED 21.5 M5-F 1A1H, Resolution: 1920x1080, View Angle (H/V): 170/160, Backlight: LED, Color Saturation: 70%, Response Time: 5ms, Aspect Ratio 16:9, Brightness(c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.250,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Proview MAG Model: GML-2257, M5FC22-HL, LED 21.5 M5-F 1A1H, Resolution: 1920x1080, View Angle (H/V): 170/160, Backlight: LED, Color Saturation: 70%, Response Time: 5ms, Aspect Ratio 16:9, Brightness(cd/m2): 250, Contrast Ratio( typical): 1000:1, Pixel Pitch(H/V): 0.24825x0.24825, Color Depth: 16.7M, D-Sub x1, HDMI x1, ULTRA-Slim

Екран на допир No
Фрекфенција на работ 5
Резолуција на монитор 1920x1080
Дијагонала 21.5" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка