Proview 19 LCD AI937W	350	5	ima pod 5CTX 17 PR711FL

Proview 19 LCD AI937W 350 5 ima pod 5CTX 17 PR711FL

4.476,00 ден.   Спореди

Proview 19 LCD AI937W, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 3000:1, Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, Screen Siz...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.476,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Proview 19 LCD AI937W, Max. Resolution: WXGA+ 1440x900, Brightness (Max.): 300cd/m2, Contrast Ratio (Max.): 3000:1, Viewing Angle (CR>=10): 170°(H)/160°(V), Response time: 5ms, 15pin D-sub, Screen Size: 19 Wide PG9701

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка