Proview 17`` PF-777K 0.25 70KHz 1280x1024 Rf:65Hz FLAT silver/black

488,00 ден.   Спореди

Proview 17`` PF-777K 0.25 70KHz 1280x1024 Rf:65Hz FLAT silver/black


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 488,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Proview 17`` PF-777K 0.25 70KHz 1280x1024 Rf:65Hz FLAT silver/black

Дијагонала 17'' Inches
Резолуција на монитор 1280x1024
Екран на допир No
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка