®Proview 15" LCD TFT UK-513

®Proview 15" LCD TFT UK-513

2.985,00 ден.   Спореди

®Proview 15" LCD TFT UK-513


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.985,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


®Proview 15" LCD TFT UK-513

Резолуција на монитор 1024x768
Дијагонала 15" Inches
Екран на допир No
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка