Projector lamp MP512/ MP512 ST/MP522/MP522 ST

3.942,00 ден.   Спореди

Projector lamp MP512/ MP512 ST/MP522/MP522 ST


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.942,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Projector lamp MP512/ MP512 ST/MP522/MP522 ST

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

dali moze da se povrze za televizija i kolku golemina pravi