PRITY WDW 24

31.490,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 23+6+29
Грее 155 m2
Големина ( axbxh/cm/) 65/55/93
Тежина (кг) 152


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 31.490,00 ден.

пред 3 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 31.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 23+6+29
Грее 155 m2
Големина ( axbxh/cm/) 65/55/93
Тежина (кг) 152

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи