PRITY W173GY

30.499,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 17+6=23
Грее 105 m2
Големина ( axbxh/cm/) 65/55/116
Тежина (кг) 130


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 30.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 17+6=23
Грее 105 m2
Големина ( axbxh/cm/) 65/55/116
Тежина (кг) 130

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи