PRITY TC2F

74.300,00 ден.   Спореди

Сила /KW/ : 12+8=20 Грее 95м2 Димензии ( axbxh /cm/) 108/60/131 Висина (кг) 215


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 74.300,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сила /KW/ : 12+8=20 Грее 95м2 Димензии ( axbxh /cm/) 108/60/131 Висина (кг) 215

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи