PRITY FGW18R

30.999,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 18+5+23
Грее 110 m2
Големина ( axbxh/cm/) 57/53/105
Тежина (кг) 150


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 30.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 18+5+23
Грее 110 m2
Големина ( axbxh/cm/) 57/53/105
Тежина (кг) 150

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи