PRITY FGW18R-603

36.999,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 18+5+23
Грее 110 m2
Обложен со гранитен камен странично
Големина ( axbxh/cm/) 57/53/105
Тежина (кг) 196


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 36.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/макс.вр.+ камин=вкупно / 18+5+23
Грее 110 m2
Обложен со гранитен камен странично
Големина ( axbxh/cm/) 57/53/105
Тежина (кг) 196

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 6 години

од Ненајавен корисник

имам едно прашање...дали е доволно 50см оддалеченост странично (од страната на гранитот) кожена гарнитура поради топлината...ви благодаран однапред
Сродни производи


Најпопуларни производи