PRITY FG

15.990,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/ 14
Грее 70 m2
Големина ( axbxh /cm/) 57/53/93
Тежина (кг) 120


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Култ http://www.kult.mk/ Детали 15.990,00 ден.

пред 4 години

Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 16.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/ 14
Грее 70 m2
Големина ( axbxh /cm/) 57/53/93
Тежина (кг) 120

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи