PRITY AМ

20.990,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/ макс.вр. / 12
Грее 60m2
Големина ( axbxh /cm/) 72/55/82
Тежина (кг) 93


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 20.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/ макс.вр. / 12
Грее 60m2
Големина ( axbxh /cm/) 72/55/82
Тежина (кг) 93

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи