PRITY О

29.540,00 ден.   Спореди

Моќ /KW/ : 10 Грее 50м2 Големина ( axbxh /cm/) 70/40/63 Teжина (кг) 75


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 29.540,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Моќ /KW/ : 10 Грее 50м2 Големина ( axbxh /cm/) 70/40/63 Teжина (кг) 75

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи