PREMIUM LGA1155

19.390,00 ден.   Спореди

LGA 1155,Intel i3-2100,(3.10GHz),GT630 2GDR3 VGA,4GB DDR3 RAM,1333MHz,750GB HDD,DVD/RW


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Мултиграф Компјутери http://multigraf.com.mk/   Детали 19.390,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LGA 1155,Intel i3-2100,(3.10GHz),GT630 2GDR3 VGA,4GB DDR3 RAM,1333MHz,750GB HDD,DVD/RW

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка