PQI Flash USB Reader + Micro SDHC Card Class2 4GB M722
PQI Flash USB Reader + Micro SDHC Card Class2 4GB M722

PQI Flash USB Reader + Micro SDHC Card Class2 4GB M722

442,00 ден.   Спореди

Шифра 25292 - PQI Flash USB Reader + Micro SDHC Card Class2 4GB M722


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 442,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25292 - PQI Flash USB Reader + Micro SDHC Card Class2 4GB M722

Капацитет 4 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка