POWERMONKEY- соларен полнач

7.965,00 ден.   Спореди

Powermonkey-соларниот полнач се состои од Powermonkey батерија и Powermonkey соларен полнач. 2 можности за напојување на вашиот мобилен уреди, или преку батерија или директно преку соларна енергија. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.965,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Powermonkey-соларниот полнач се состои од Powermonkey батерија и Powermonkey соларен полнач. 2 можности за напојување на вашиот мобилен уреди, или преку батерија или директно преку соларна енергија. Со универзалниот Powermonkey полнач можете да се напојуваат бројни уреди,а можно е и батеријата да се користи посебно за итни напојувања додека патувате

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка