Powercam PRO CAM Module Превземи спецификација

15.375,00 ден.   Спореди

Compatible CAS: Conax, CryptoWorks, Irdeto, Seca, Viaccess, Betacrypt Multilingual menu Parental Control Setting the level of morality MPEG2, MPEG4 DVBS1, DVBS2 DVBT Can open up to 12 streams (64PIDS)...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 15.375,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Compatible CAS: Conax, CryptoWorks, Irdeto, Seca, Viaccess, Betacrypt Multilingual menu Parental Control Setting the level of morality MPEG2, MPEG4 DVBS1, DVBS2 DVBT Can open up to 12 streams (64PIDS) Updated by TS file format (file internet requiring specific equipment) Plug and play Compatible standard ISO 7816-3 smart card Current version 5.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка