Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, Output: 230V, Tower, AVR

3.339,00 ден.   Спореди

Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, Output: 230V, Tower, AVR


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.339,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Tree UPS 850 VA / 510 Watts, Line-Interactive, Outlets: 3x C13, Input: 130 - 285V, Output: 230V, Tower, AVR

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка