Power Protector Natec MP9 1.5m 9 Sockets

740,00 ден.   Спореди

SURGE PROTECTOR NATEC EXTREME MEDIA MP9
- two-level safety system
- 9 grounded AC sockets,
- non-conductive, safe housing,
- easy mounting to the floor/wall,
- operation switc...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 740,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SURGE PROTECTOR NATEC EXTREME MEDIA MP9
- two-level safety system
- 9 grounded AC sockets,
- non-conductive, safe housing,
- easy mounting to the floor/wall,
- operation switch with signalization light,
- automatic circuit breaker.

PRODUCT SPECIFICATION
Rated voltage~230V, 50Hz
Maximum load 10A (2300W)
Rated current10A
Energy absorption 155J
Response time < 25ns
Maximum pulse current 6000A (impact (udar) 8/20µs)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка