Power Cord Adapter C14 to Schuko

Power Cord Adapter C14 to Schuko

210,00 ден.   Спореди

Power adapter cord (C14 male to Schuko female)

Features
Power adapter cord with C14 input and Schuko output
Suitable for a load connection to an UPS or PDU

Specifications
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 210,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power adapter cord (C14 male to Schuko female)

Features
Power adapter cord with C14 input and Schuko output
Suitable for a load connection to an UPS or PDU

Specifications
Connectors: C14 male to Schuko female
Wires: profile area 0.75 sq.mm, 10 A rating (H05VV-F 3G0,75 mm?)
Length: 0.15 m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка