Power Box SY-S136 Black, Gaming ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1 HD Audio, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 4, PCI Slots: 7, Support Cable Management, PVC dustproof mesh under PSU position, Supports VGA

1.784,00 ден.   Спореди

Power Box SY-S136 Black
• Gaming ATX Chassis case
• I/O Ports: USB 3.0 x 1
• USB 2.0 x 1 HD Audio
• Drive bays: 5.25`` external x 1
• 3.5``internal x 3
• SSD Bay x 4
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.784,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box SY-S136 Black
• Gaming ATX Chassis case
• I/O Ports: USB 3.0 x 1
• USB 2.0 x 1 HD Audio
• Drive bays: 5.25`` external x 1
• 3.5``internal x 3
• SSD Bay x 4
• PCI Slots: 7
• Support Cable Management
• PVC dustproof mesh under PSU position
• Supports VGA Cards up to: 380mm
• Brown box

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка