Power Box SY-133A, ATX Chassis case

1.784,00 ден.   Спореди

Power Box SY-133A,
ATX Chassis case,
I/O Ports: USB 3.0 x 2, Audio,
Drive bays: 5.25" external x 2, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 3,
Power supply ATX 300W, With 230W real, 20+4pi...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.784,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box SY-133A,
ATX Chassis case,
I/O Ports: USB 3.0 x 2, Audio,
Drive bays: 5.25" external x 2, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 3,
Power supply ATX 300W, With 230W real, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x SATA Connector, 2 x IDE Connector, 12cm fan

Уреди за напојување 300 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка