Power Box Power supply ATX 700W

763,00 ден.   Спореди

Power Box Power supply ATX 700W
• With 200W real
• 20+4pins
• 1 x 4-pin P4 Connector
• 2 x SATA Connector
• 2 x IDE Connector
• 8cm fan
• EU power cord
• Brown ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 763,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box Power supply ATX 700W
• With 200W real
• 20+4pins
• 1 x 4-pin P4 Connector
• 2 x SATA Connector
• 2 x IDE Connector
• 8cm fan
• EU power cord
• Brown box

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка