Power Box M205B, Micro ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 2, Audio, Card reader, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 1, SSD Bay x 1, Power supply ATX 300W, With 230W real, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x SATA Connector, 2 x IDE

1.982,00 ден.   Спореди

Power Box M205B, Micro ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 2, Audio, Card reader, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 1, SSD Bay x 1, Power supply ATX 300W, With 230W real, 20+4pins, 1 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.982,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box M205B, Micro ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 2, Audio, Card reader, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 1, SSD Bay x 1, Power supply ATX 300W, With 230W real, 20+4pins, 1 x 4-pin P4 Connector, 2 x SATA Connector, 2 x IDE
- Dimension of Chassis - 355*88*290mm / inner chassis made of SECC
- Material od Chassis - SPCC + SECC A grade, T=0.5mm
- Material of front panel - ABS
- VGA card compatible - Full-height VGA card, semi-height VGA card
- Support VGA Cards up to - 180mm
- PCI Slots - 4
- Fan Positions - Top: 60mm*1; Bottom: 60mm*1
- G.W.:/N.W.: 2.7kg/3.3kg
- Packing size L622*W454*H343mm (5 inner boxes to a main carton, 3.42cuft)
- Loading Q`ty of 1x40`HQ - 3500pcs

Уреди за напојување 230 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка