Power Box G666 Black, Gaming ATX Chassis case, I/O Ports: USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 2, HD Audio, Drive bays: 5.25" external x 1, 3.5"internal x 3, SSD Bay x 4, PCI Slots: 7, Support Cable Management, Pre-installed holes for water-cooling x 2, Convex Sid

2.478,00 ден.   Спореди

Power Box G666 Black
• Gaming ATX Chassis case
• I/O Ports: USB 3.0 x 1
• USB 2.0 x 2
• HD Audio
• Drive bays: 5.25`` external x 1
• 3.5``internal x 3
• SSD Bay x 4<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.478,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box G666 Black
• Gaming ATX Chassis case
• I/O Ports: USB 3.0 x 1
• USB 2.0 x 2
• HD Audio
• Drive bays: 5.25`` external x 1
• 3.5``internal x 3
• SSD Bay x 4
• PCI Slots: 7
• Support Cable Management
• Pre-installed holes for water-cooling x 2
• Convex Side Panel
• Supports VGA Cards up to: 300mm
• Brown box

Уреди за напојување No Supply W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка