Power Box F16B, 105c Chassis case, Power supply ATX 700W, With real 200w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing

1.270,00 ден.   Спореди

Power Box F16B, 105c Chassis case, Power supply ATX 700W, With real 200w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.270,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box F16B, 105c Chassis case, Power supply ATX 700W, With real 200w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing

Тип на куќиште Desktop
Уреди за напојување 700 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка