Power Box F13B, 105c Chassis case, Power supply ATX 700W, With real 200w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing

1.140,00 ден.   Спореди

Power Box F13B, 105c Chassis case, Power supply ATX 700W, With real 200w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.140,00 ден.

пред 4 години

Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.150,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box F13B, 105c Chassis case, Power supply ATX 700W, With real 200w, 20+4pin, 2*SATA, 2*DATA, 8 cm fan power supply, EU cable, 230v, Brown box packing

Уреди за напојување 200 W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка