Power Box 230w ATX  8cm FAN

Power Box 230w ATX 8cm FAN

750,00 ден.   Спореди

Power Box 230w ATX 8cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V, 10pcs/ctn, Label 750W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 750,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box 230w ATX 8cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V, 10pcs/ctn, Label 750W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка