Power Box 200w ATX 8cm FAN

Power Box 200w ATX 8cm FAN

699,00 ден.   Спореди

Power Box 200w ATX 8cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V,10pcs/ctn ,Label 700W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box 200w ATX 8cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V,10pcs/ctn ,Label 700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка