Power Box 200w ATX 12cm FAN

Power Box 200w ATX 12cm FAN

749,00 ден.   Спореди

Power Box 200w ATX 12cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V,10pcs/ctn , Label ATX-700W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 749,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power Box 200w ATX 12cm FAN, 2*SATA, 2*DATA Cable, 20+4pin, EU cable, 230V,10pcs/ctn , Label ATX-700W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка