Power bank Sony CP-V10AB Portable for Smartphone and Tablet 10000mAh 1,5A Black

Power bank Sony CP-V10AB Portable for Smartphone and Tablet 10000mAh 1,5A Black

3.090,00 ден.   Спореди

Battery Capacity: 3.7V 10,000 mAh
Output: 1.5A (Max)
Portable Charging Time
AC adaptor: Approx. 8 h, USB port: Approx. 22 hrs
No. of USB Output Ports: 1 port
Weight: 242 g
Dime...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 3.090,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Battery Capacity: 3.7V 10,000 mAh
Output: 1.5A (Max)
Portable Charging Time
AC adaptor: Approx. 8 h, USB port: Approx. 22 hrs
No. of USB Output Ports: 1 port
Weight: 242 g
Dimensions (W x H x D)
72.0 x 127.0 x 17.5 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка