Power Adapter Universal 3-12V 2A 24W Energenie

Power Adapter Universal 3-12V 2A 24W Energenie

520,00 ден.   Спореди

Universal AC-DC adapter, 24 W

PURE POWER
Compact and universal spare adapter
Easy voltage selection
Suitable for most DC powered devices

Features
Universal AC powered...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 520,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Universal AC-DC adapter, 24 W

PURE POWER
Compact and universal spare adapter
Easy voltage selection
Suitable for most DC powered devices

Features
Universal AC powered DC adapter with manual voltage selection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка