Portasol ProPiezo плинско лемило

4.189,00 ден.   Спореди

Минијатурно лемило со Piezo запалка. Макс. температура на лемење од 580 °C, со млазница за жежок воздух до 1300 °C. резервоар полн со стандарден гас (бутан) е доволен за околу 1 1 / 2 часа на работа. ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.189,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Минијатурно лемило со Piezo запалка. Макс. температура на лемење од 580 °C, со млазница за жежок воздух до 1300 °C. резервоар полн со стандарден гас (бутан) е доволен за околу 1 1 / 2 часа на работа. Со голем број на додатоци, уредот е идеален за лемење, топење и и заварување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка