Portable USB Laser Barcode Scanner Gun Handheld POS Bar Code Reader with USB Cable + Holder Stand

3.500,00 ден.   Спореди

Portable USB Laser Barcode Scanner Gun Handheld POS Bar Code Reader with USB Cable + Holder Stand for Win XP/Vista/7/8. Scan Element Type:CMOS, Scan Speed:100 Times per Second, Interface Type:USB, Opt...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.500,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Portable USB Laser Barcode Scanner Gun Handheld POS Bar Code Reader with USB Cable + Holder Stand for Win XP/Vista/7/8. Scan Element Type:CMOS, Scan Speed:100 Times per Second, Interface Type:USB, Optical Resolution:0.1mm, Max Paper Size:YES, Dimension:16*7*90cm, Model Number:KBT010408 & KBT010410, Color:White

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка