Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T Red

882,00 ден.   Спореди

Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T Red

» Tiny and light
» FM band
» AUX-IN
» Listening by speaker
» LED ON/OFF indication / tuning and volume light
» Telescopic a...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 882,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Portable Radio FM Trevi Cuba RA 742T Red

» Tiny and light
» FM band
» AUX-IN
» Listening by speaker
» LED ON/OFF indication / tuning and volume light
» Telescopic antena
» Power supply: 4 batteries ”AA” (UM3)
» Size: 165 x 95 x 42 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка