Portable Radio FM Trevi Bimba RA 704 Purple

Portable Radio FM Trevi Bimba RA 704 Purple

690,00 ден.   Спореди

FM SCAN portable radio;
Swivel hook for easy hanging;
Ideal for shower, kitchen, garden;
Resistant to humidity and rain IPX4;
Digital volume control;
Power supply: 3 batteries ”AA”...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FM SCAN portable radio;
Swivel hook for easy hanging;
Ideal for shower, kitchen, garden;
Resistant to humidity and rain IPX4;
Digital volume control;
Power supply: 3 batteries ”AA” (UM3);
Size: 222 x 90 x 87 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка