Point of View R-VGA150915-P GeForce 9400GT 1024MB with CUDA

1.423,00 ден.   Спореди

Point of View R-VGA150915-P GeForce 9400GT 1024MB with CUDA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.423,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Point of View R-VGA150915-P GeForce 9400GT 1024MB with CUDA

Рам капацитет 1 GB
Слот за графичка картичка PCI Express
Бренд на графичка картичка NVIDIA
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка