Point of View Mini optical mouse + mousepad - USB - 800dpi - black/silver

399,00 ден.   Спореди

Point of View Mini optical mouse + mousepad - USB - 800dpi - black/silver


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 445,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Point of View Mini optical mouse + mousepad - USB - 800dpi - black/silver

Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка