PLATINET PORTABLE POWER BANK 6000MAH BLA

PLATINET PORTABLE POWER BANK 6000MAH BLA

869,00 ден.   Спореди

ПРЕНОСНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ КОМПАТИБИЛНА СО ПОГОЛЕМ БРОЈ НА СМАТФОН-И, ТАБЛЕТИ, ГПС УРЕДИ, МП3/МП4 ПЛЕЕРИ. КАПАЦИТЕТ: 6000 MAH USB ИЗЛЕЗ: 5V / 1000 MA И 2100MA


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 869,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПРЕНОСНА БАТЕРИЈА ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ЕЛЕКТРОНСКИ УРЕДИ КОМПАТИБИЛНА СО ПОГОЛЕМ БРОЈ НА СМАТФОН-И, ТАБЛЕТИ, ГПС УРЕДИ, МП3/МП4 ПЛЕЕРИ. КАПАЦИТЕТ: 6000 MAH USB ИЗЛЕЗ: 5V / 1000 MA И 2100MA

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка