PLANTRONICS VOYAGER EDGE - WHITE

7.999,00 ден.   Спореди

БЛУТУТ СЛУШАЛКА ГЛАСОВНИ КОМАНДИ ЗА КОНТРОЛА ВРЗ ВАШАТА СЛУШАЛКА МУЛТИ МИКРОФОНИТЕ ГО ОПТИМИЗИРААТ ВАШИОТ ГЛАС И ЈА МИНИМИЗИРААТ БУЧАВАТА ОД ВЕТАР, ДВИЖЕЊЕ, И ЗВУЦИ ВО ПОЗАДИНА ПРЕНОСЛИВ ПОЛНАЧ КОЈ ВИ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛУТУТ СЛУШАЛКА ГЛАСОВНИ КОМАНДИ ЗА КОНТРОЛА ВРЗ ВАШАТА СЛУШАЛКА МУЛТИ МИКРОФОНИТЕ ГО ОПТИМИЗИРААТ ВАШИОТ ГЛАС И ЈА МИНИМИЗИРААТ БУЧАВАТА ОД ВЕТАР, ДВИЖЕЊЕ, И ЗВУЦИ ВО ПОЗАДИНА ПРЕНОСЛИВ ПОЛНАЧ КОЈ ВИ ОВОЗМОЖУВА ДОПОЛНИТЕЛНИ 10 ЧАСА НА РАЗГОВОР СЛУШНЕТЕ ГО ИМЕТО НА ПОВИКУВАЧОТ И ОДГОВОРЕТЕ СО ИЗГОВАРАЊЕ НА “ANSWER” ПОДДРШКА ЗА ГЛАСОВНИ КОМАНДИ СО SIRI, GOOGLE NOW И CORTANA АСИСТЕНТИ АВТОМАТСКИ ГЛАСОВНИ ИЗВЕСТУВАЊА ЗА ВРЕМЕ НА ЗБОРУВАЊЕ, СТАТУС НА КОНЕКЦИЈА ОДБЕРЕТЕ ЈАЗИК ПРИ ПОДЕСУВАЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка