PLANTRONICS ML10/R EXPLORER BLUETOOTH

1.399,00 ден.   Спореди

БЛУТУТ СЛУШАЛКА ТИП: BLUETOOTH® V4.0 ОПСЕГ: ДО 10 МЕТРИ БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ СО МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ПРАКТИЧНО ON/OFF КОПЧЕ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ЖИВОТОТ НА БАТЕРИЈАТА ПОЈАСЕН, ПОЧИСТ ЗВУК ЗА ОДЛИЧНА КОМУНИКАЦИЈА ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


БЛУТУТ СЛУШАЛКА ТИП: BLUETOOTH® V4.0 ОПСЕГ: ДО 10 МЕТРИ БРЗО ПОВРЗУВАЊЕ СО МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ПРАКТИЧНО ON/OFF КОПЧЕ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ЖИВОТОТ НА БАТЕРИЈАТА ПОЈАСЕН, ПОЧИСТ ЗВУК ЗА ОДЛИЧНА КОМУНИКАЦИЈА Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка