PLAMEN 850 GLAS

24.999,00 ден.   Спореди

Шпорет на цврсто гориво; Гусен; 8 KW; Гориво - Дрво, Брикет, Јаглен


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шпорет на цврсто гориво; Гусен; 8 KW; Гориво - Дрво, Брикет, Јаглен

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 11 години

од Ненајавен корисник

ne se ic dobri peckata I e losa mnogo trose a ne tople postarite generacii bez staklo se 100 pati podobri
Сродни производи


Најпопуларни производи