Pivka Cabernet Sauvignon Premium

470,00 ден.   Спореди

Производител: Pivka Winery
Шифра на производ: 200000109
UPC: 5319990611338
Волумен [ml] : 750
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Македонија - Повардарие
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 470,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pivka Winery
Шифра на производ: 200000109
UPC: 5319990611338
Волумен [ml] : 750
Берба : 2004
ALC [%/vol] : 13
Потекло : Македонија - Повардарие
Група : Кабернет Савињон

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи