PIR СОЛАРНА СВЕТИЛКА СО ДЕТЕКТОР НА ДВИЖЕЊЕ

4.720,00 ден.   Спореди

Идеалнa e за влезови или дворови. Ефикасниот 1 W соларен модул има можност за полнење во зима и есен. Вградените бели 1 W LED светилки во рефлекторот се оптимални за осветлување кое заштедува електри...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.720,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеалнa e за влезови или дворови. Ефикасниот 1 W соларен модул има можност за полнење во зима и есен. Вградените бели 1 W LED светилки во рефлекторот се оптимални за осветлување кое заштедува електрична енергија, со век на траење до 50 000 часа. Должината на кабел помеѓу рефлекторот и соларниот модул е 5 м. Аголот на зафатнина е 120 °.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка