PIKKOLO WM -брза греалка

5.487,00 ден.   Спореди

Со вградена рачка и приклучок за кабел во самата греалка. Може да се искористи во исправена позиција или да се монтира на ѕид.

Дизајн 56 02 38 со 60 min.тајмер и отстранлив ѕиден држач


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.487,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со вградена рачка и приклучок за кабел во самата греалка. Може да се искористи во исправена позиција или да се монтира на ѕид.

Дизајн 56 02 38 со 60 min.тајмер и отстранлив ѕиден држач

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка